Pakutavad programmid > Pandipakendite taaskasutamise lugu

Programmi pakkuja: Eesti Pandipakend
Programmi nimetus: Pandipakendite taaskasutamise lugu
Programmi õpieesmärk: Õpilased ja õpetaja saavad aru mõistest pandipakend ja tunnevad pandimärke. Teavad, kuidas taaskasutatakse Eestis taaraautomaati viidud pandipakendeid ja mida nendest uuesti tehakse. Tähtsustavad senisest enam pakendite taaskasutamist ja oskavad seda seostada kekkonnahoiu ja oma isikliku heaoluga.
Seos riikliku õppekavaga: Programm toetab riiklike õppekavade rakendamist ja seda saab otseselt siduda läbiva teemaga "Keskkond ja jätkusuutlik areng".
Aktiivõppemeetodid: • avatud arutelu • viktoriin • videod • näidiste käega katsumise võimalus • ekskursioon pandipakendite käitluskeskusesse"
Sihtrühma vanus: I kooliaste, II kooliaste, III kooliaste, Gümnaasium
Märkused: 25-30 õpilast, 2 õpetajat/saatjat Programm viiakase läbi eesti keeles, aga materjale saab paralleelselt lugeda vene keeles.
Toimumisaeg: Septembrist - mai