Pakutavad programmid > Pandipakendite taaskasutamise lugu

Programmi pakkuja: Eesti Pandipakend
Programmi nimetus: Pandipakendite taaskasutamise lugu
Programmi õpieesmärk: Õpilased ja õpetaja saavad aru mõistest pandipakend ja tunnevad pandimärke. Teavad, kuidas taaskasutatakse Eestis taaraautomaati viidud pandipakendeid ja mida nendest uuesti tehakse. Tähtsustavad senisest enam pakendite taaskasutamist ja oskavad seda seostada kekkonnahoiu ja oma isikliku heaoluga.
Seos riikliku õppekavaga: Programm toetab koolieelse lasteasutuse riiklikku õppeka ja seda saab otseselt siduda läbiva teemaga "Mina ja keskkond".
Aktiivõppemeetodid: • avatud arutelu • videod • näidiste käega katsumise võimalus • pakendite ja pandipakendite sorteerimise mäng • ekskursioon pandipakendite käitluskeskusesse
Sihtrühma vanus: Lasteaia lõpurühm
Märkused: 25-30 õpilast, 2 õpetajat/saatjat Programmi kestvus 1 tund Programm toimub Pandipakendis aadressil Visase 18
Toimumisaeg: septembrist mai lõpuni